Відбірковий етап чемпіонату Коропщини з футболу (8х8)

Дата: 14.05.2018 11:28

Фото без описуУ суботу, 12 травня,  на стадіоні КСК «Аполлон» розпочався чемпіонат Коропщини з футболу «8х8». Першого ігрового дня, група «А»,  на превеликий жаль приїхало тільки дві команди - Лукнів та Короп ЗОШ. В попередні роки за Короп збиралося три-чотири команди, цього року - одна. Топові гравці ФК «Короп» виступали за Лукнів.

В наших селах з року в рік стає все менше молоді. Більшість повиїжджали в Київ, Чернігів, дехто за кордоном, тож дуже важко керманичам села та спорту зібрати охочих на змагання. Оболоння та Рождественське не змогли організувати участь своїх команд. Згідно положення за неявку на гру відсутнім учасникам зараховується поразка 10:0.

В 10-25 розпочалася гра Короп ЗОШ – Лукнів. Хлопці вже давно скучили за домашнім футболом, тож грали з великим натхненням та азартом до перемоги - хоча гра нічого не вирішувала. Фінальний свисток і перемога Лукнова 6:1.

Забивали: Осипенко, Страха, Радзанівський (автогол), Євдокименко, Клименко, Касьяненко, Огієнко. Обидві команди проходять до фіналу.

У неділю пройшов другий груповий день чемпіонату Коропщини з футболу «8х8». Грали Риботин, Деснянське-Криски (ДК), Понорниця.

Перша гра  - Понорниця – Риботин. Хлопці з Риботина зібрали дуже гарний склад, але команда з Понорниці була на клас вища. Понорничани грають на обласних турнірах, запрошують гравців із екстра-ліги, набираються досвіду, крім того, будують свій спортивний комплекс. Перемога Понорниці 3:0.

Друга гра Риботин - ДК. ДК в новій, гарній спортивній формі здобули перемогу 4:0.
У вирішальній грі за перше місце в групі «Б» деснянці зіграли в нічию з Понорницею 2:2.

Тож у фіналі 20 травня зійдуться ДК, Понорниця, Лукнів, Короп ЗОШ.

За інформацією відділу сім’ї, дітей, молоді та спорту
Коропської селищної ради