ВК «КОРОП» - ЧЕМПІОН!

Дата: 07.05.2018 10:56

У неділю, 6 травня, в КСК «Аполлон» пройшли фінальні ігри чемпіонату області з волейболу (суперліга). До нас приїхали: «Технолог» Чернігів, «Педуніверситет» Чернігів, ВК «Короп». Першу гру грали ВК «Короп» проти чернігівського «Технолога». Гра була ніби перетягування канату, першу партію виграли чернігівці, другу наші,  в третій перевага знову була на боці «Технолога», але наступні дві партії були за нашими хлопцями. Перемога 3:2.

В другій грі зустрілися дві команди з Чернігова, результат 3:2 перемога «Технолога».

Остання гра, ВК «Короп» - Педуніверситет (Чернігів). Підопічні Сергія Жованика виграли перші дві партії і вишли на третю партію не налаштувавшись на гру - програли, четверта партія за нашими волейболістами і ВК «Короп» - ЧЕМПІОНИ. Перемога 3:1.

Вперше з 2011 року команда з нашого маленького містечка зайняла вершину п'єдесталу суперліги чемпіонату області з волейболу. Наставник команди Сергій Миколайович Жованик йшов до цього сім років. Вітання команді і його тренеру з перемогою.

За інформацією відділу сім’ї, дітей, молоді та спорту
Коропської селищної ради