Наші юні туристи – другі в обласному конкурсі

Дата: 24.04.2018 14:33

Фото без описуЗбірна команда Коропської селищної ради у складі учнів Карильської та Лукнівської шкіл успішно виступила в обласному етапі Всеукраїнського зльоту юних туристів-краєзнавців.

Захід проходив із 20 до 23 квітня у дитячому таборі «Юний турист», що в селі Количівка Іванівської ОТГ Чернігівського району.

Юні карильчани Ангеліна Калинич, Сергій Некрасов, Ангеліна Мештер, Даша Нешта, Аліна Іваницька, Микола Єременко, Руслан Андрущенко, а також Юрій Огієнко із Лукнова посіли ІІ місце у запеклій боротьбі серед команд Сновської, Корюківської ОТГ, Ічнянського, Куликівського районів та  Чернігова.Поступилися наші юні туристи-краєзнавці лише команді Ніжина.

Учасники змагалися в різних видах конкурсів. Були й так звані «творчі майстерні» − конкурси на тему історичного краєзнавства, етнографії та фольклору, географічного краєзнавства, екології, геології, археології.

У рамках конкурсної програми команди представили свої візитки й емблеми. Оцінювалося також і виконання спецзавдань та організація туристського побуту, туристсько-краєзнавчий експедиційний маршрут.

Увесь час представників нашої громади підтримували керівник команди та туристсько-краєзнавчого гуртка «Екстрім» Сергій Пономарчук, помічник керівника Ірина Коток, судді Андрій Медведь та Ярослав Риженко.

Діти достатньо довго тренувалися й відпрацьовували туристичні навички, тому призове місце було очікуваним.

За інформацією Карильської ЗОШ І-ІІІ ст.