Поліцейські нагадали дітям правила поведінки на дорозі

Дата: 11.05.2018 15:18

Фото без опису«Тиждень безпеки дорожнього руху» був проведений у Коропській школі із 7 до 11 травня. За цей час учні відвідали тематичний урок, поспілкувалися із поліцейськими і пригадали правила надання першої медичної допомоги постраждалому в ДТП.

Сьогодні до учнів 10 класу запросили екіпаж сектора реагування патрульної поліції у складі начальника Сергія Величка та інспектора Владислава Андрущенка. У своєму виступі начальник СРПП звернув увагу учнів на функції, покладені на працівників поліції і види правопорушень та відповідальність за них. Також він закликав школярів виконувати вимоги правил дорожнього руху для пішохода, велосипедиста і водія. Окрім цього, десятикласникам продемонстрували спецзасоби, якими забезпечені працівники поліції (засоби зв’язку, відеокамера, зброя, службовий автомобіль). Під  кінець  цікавої зустрічі поліцейський відповів на запитання учнів.

Цього ж дня шкільна медична сестра Катерина Павлюк провела для одинадцятикласників практичні навчання з надання першої медичної допомоги постраждалим унаслідок дорожньо-транспортних пригод. Медпрацівник розповіла про основні види пошкоджень та продемонструвала учням правила накладання кровоспинного джгута, іммобілізуючої шини, основних видів пов’язок.

Також у школі був проведений єдиний урок «Безпека на дорозі − безпека в житті».

За інформацією Коропської ЗОШ І-ІІІ ст. імені Т.Г. Шевченка