Чарував квітковий вернісаж

Дата: 11.05.2018 14:37

Хорошою традицією у Коропській школі стала виставка квітів «Весняний вернісаж». Цьогоріч вона видалась особливою і неповторною. Сьогодні, 11 травня, школа замайоріла різнобарв’ям веселкових кольорів. Фойє школи наповнили пишнобарвні букети з найрізноманітніших квітів.

Неймовірно красивим сьогодні був коридор школи, радував оригінальністю квіткових композицій.

Дуже часто ми чуємо: «Краса врятує світ». І дійсно, побачивши цю яскраву виставку, розумієш, наскільки світ прекрасний і захоплюючий.

Чудові аромати, оригінальні витвори, цікаві написи викликали в учнів, батьків та вчителів радість, усмішку та відчуття насолоди. Ця виставку можна назвати справжньою зустріччю із прекрасним.

За інформацією Коропської ЗОШ І-ІІІ ст. імені Т.Г. Шевченка