Цікаві канікули юних карильчан

Дата: 05.11.2018 12:04

Осінні канікули, що вже минули, учням Карильської школи запам’ятаються цікавою поїздкою до Чернігова.

Обласний центру діти відвідали перш за все для того, аби  відвідати місця, де свого часу проживав Преподобний Лаврентій. Як відомо, він народився в Карильському.

Школярі відвідали будинок-музей, де жив преподобний, побували в Антонієвих печерах, піднялися на Болдину гору, зайшли до Троїцького собору та Єлецького монастиря.

Час пролетів швидко, однак учні встигли відчути чудові емоції та враження. Хлопці й дівчата дізналися багато нового та зробили безліч «селфі» на згадку. А особливо захопливо було піднятися на дзвіницю, з якої учням мов на долоні відкрився осінній Чернігів. За таку цікаву та змістовну поїздку вони дякують вчителю історії Сергію Анатолійовичу Пономарчуку, який організував екскурсію.

За інформацією Карильської ЗОШ І-ІІІ ступенів

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)