У Коропі привітали працівників соціальної сфери

Дата: 02.11.2018 16:43

Прийдешнє професійне свято сьогодні, 2 листопада, у теплій і дружній атмосфері зустрів весь великий колектив територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Коропської селищної ради.

Щоденна діяльність працівників соціальної сфери сповнена милосердя і тепла. Праця їхня не завжди помітна, але така потрібна, адже вони вирішують соціальні проблеми населення, сприяють створенню належних, безпечних умов проживання,  піклуються про одиноких і немічних, підтримують знедолених у старості й хворобі.

Заступник селищного голови Олег Мельоха, який завітав на святкування, особисто і від імені селищного голови Віктора Журавля щиро подякував усім за відповідальну роботу, побажав успіхів у щоденній праці  і домашнього тепла та затишку.

Також він вручив святкові нагороди.

Подякою Комітету з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення Верховної Ради України високо відзначена праця керівника відділення стаціонарного догляду в Нехаївці Миколи Мойсеєнка.

Почесними грамотами селищної ради були нагороджені заступник директора – начальник відділення соціальної допомоги вдома територіального центру Алла Баранець та робітник із комплексного обслуговування та ремонту будинків відділення стаціонарного догляду в Нехаївці Михайло Отрош.

Подякою селищного голови відзначена завідувач відділення денного перебування Алла Шаповал.

Естафету вітань підтримали начальник відділу соціального захисту населення селищної ради Лариса Ларченко та директор територіального центр Олександр Лаврик. Із їхніх рук працівники терцентру отримали низку нагород.

Відділ інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю
виконавчого апарату Коропської селищної ради

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)