«Хай не згасне ваша віра  в щедрість людської доброти» - вшанування  пенсіонерів соціальної сфери

Дата: 02.11.2018 12:30

Фото без опису   У першу неділю листопада країна вшановує соціальних працівників та пенсіонерів – ветеранів соціальної сфери.    Працівники територіального центру Коропської селищної ради  підготували для них святковий вогник.

На захід запросили ветеранів  широкого загалу працівників та службовців, зокрема таких напрямків як соціальний захист населення, пенсійне забезпечення, соціальне обслуговування, служба зайнятості, служба у справах сім’ї та молоді, а також фахівців інших установ та організацій, що належали до цього напрямку діяльності.

Слово  для привітання надали директору територіального центру Олександру Лаврику, колишньому начальнику управління соціального захисту населення  Анатолію Савонову, та Олександру Козачку, який пішов на заслужений відпочинок із посади заступника начальника управління  соціального захисту населення.

Присутні в залі, а їх було 25 чоловік, насолоджувались концертною програмою та гостинною атмосферою свята. Не шкодували своїх долонь і аплодували  аматорам художньої самодіяльності.

Приємно було чути від гостей слова подяки за змістовно проведений час. Ветерани соціальної сфери ще довго спілкувались в залі за чашкою чаю.

За інформацією територіального центру соціального обслуговування
(надання соціальних послуг) Коропської селищної ради

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)