Триває передплатна кампанія на І півріччя 2019 року. «Укрпошта» запрошує взяти участь у акції «Я люблю передплату».

Дата: 02.11.2018 12:03

Фото без описуПередплатна акція, що розпрочалася 1 вересня, здійснюватиметься співробітниками нових мобільних бригад або листоношами села, що залишились працювати в селах.

Чернігівською дирекцією ПАТ «Укрпошта» формується автоматизований реєстр передплатників, що унеможливить ситуацію зникнення/викривлення даних по клієнтам, що передплатили періодичне видання (навіть в разі зміни співробітників одного чи іншого пересувного відділення).

ПАТ «Укрпошта» під час передплатної кампанії на І-ге півріччя 2019 року. організовує низку заходів та запрошує всіх взяти активну участь у них, зокрема:

1. На електронну адресу всіх ОТГ та районних рад надсилаємо електронний варіант каталогів загальнодержавних та місцевих видань. Каталог видань надає можливість будь-якому жителю населеного пункту заздалегідь обрати улюблене видання та оформити передплату у співробітника пересувного відділення ПАТ «Укрпошта».

2. Акція «Я люблю передплату». На електронну адресу всіх ОТГ та районних рад надсилаємо анкету учасника акції - Додаток 1 до цього листа (додатково ці анкети в друкованому вигляді будемо також розповсюджувати в сільських/селищних радах

Як це буде працювати в селі: житель приходить до сільради/старости села, заповнює анкету (вказує лише своє ПІБ, № телефону та адресу проживання). Начальник пересувного відділення під час прибуття свого маршруту в село, забирає в сільраді заповнені анкети та виїжджає по вказаних адресах для оформлення передплати.

Умови акції: клієнти, що оформили передплату на І-ге півріччя 2019 р. та заповнили анкету учасника акції мають можливість отримати від підприємства подарунок, розіграш призів буде проводитись на початку лютого 2019 року.

За інформацією директора філії
Чернігівська дирекція
ПАТ «Укрпошта»
Олени Дорошенко