Турнір пам'яті Петра Чмира

Дата: 16.04.2018 10:43

Фото без описуВ суботу пройшов ювілейний двадцятий турнів ветеранів з міні-футболу пам`яті Петра Чмира. Позмагатися за нагороди приїхали команди з Рождественського, Риботина, Коропа та Понорниці. Перед початком змагань учасники поклали квіти на могили ветеранам спорту, які пішли з життя, та пом’янули їх хвилиною мовчання. Після цього розпочалися ігри.

Результати ігор:

Короп - Риботин 1:2

Рождественське - Понорниця 4:2

Короп - Рождественське 3:5

Понорниця - Риботин 3:2

Короп - Понорниця 3:1

Риботин - Рождественське 1:4

1. Рождественське

2. Короп

3. Риботин

4. Понорниця

Переможцем турніру стали футболісти з Рождественського, яким допомогли атюшани. Усі призери були нагороджені медалями та кубком.

Крім цього депутат обласної ради Володимир Селянський нагородив кращих гравців з кожної команди цінними подарунками. Всі присутні пообідали за спільним столом згадуючи спортсменів, які пішли у вічність, але залишили  за собою світлу пам’ять на довгі роки.

Організатори та учасники команд дякують всім спонсорам, які долучились до проведення ювілейного турніру ветеранів: Сахнов А.І. (ТОВ «Черешеньки»), Четверик К.В. (помічник-консультант народного депутата А.С. Євлахова), Нерета О.М., Крупина А.Г., Бондаренко В.М., Журавель В.І., Ковтун С.Т., Дідевич М.Г., Ларченко І.О., Шкурко В.П., Кравченко В.М., Гейко М.М., Марченко Р.Г., Козачок Ю.М., Мальцев С.А., Клімова О.М., Селянський В.М., Дринь О.О., Мисник О.А., Поладин О.М., Рощин Т.Г., Мисник М.І.

За інформацією відділу сім'ї, дітей, молоді та спорту
Коропської селищної ради