Короп – чемпіони!

Дата: 12.04.2018 10:19

Вчора, 11 квітня, в КСК «Аполлон» пройшли фінальні ігри молодших школярів з міні-футболу.

Дуже цікаво було спостерігати за грою всіх команд, які пробилися до фінальної частини змагань. На трибунах можна було побачити багатьох батьків, які прийшли підтримати юних футболістів.

Грали два тайма по вісім хвилин, спочатку − ¼, півфінали і нарешті − фінал.

У фінал вийшли Короп, Лукнів та Понорниця. У першій грі Короп переміг Лукнів 3:2, друга гра Лукнів - Понорниця 3:2. І нарешті остання гра, яка визначала переможця чемпіонату − в ¼ Понорниця перемогла Короп з рахунком 3:1, а от у фінальній грі господарі здолали понорничан 2:1. Короп − чемпіони!

Підсумкова таблиця:
1. Короп
2. Лукнів
3. Понорниця

4. Нехаївка
5. Черешеньки
6. Риботин
7. Криски
8. Деснянське
9. Радичів
10. Карильське
11. Оболоння
12. Покошичі
13. Рождественське
14. Верба

Зі словами привітання виступив начальник відділу освіти Коропської селищної ради Олег Курбанов, після чого всіх призерів нагородили медалями, а переможців − медалями та кубком.

За інформацією відділу сім'ї, дітей, молоді та спорту
Коропської селищної ради