Райгородок – ПЕРЕМОЖЕЦЬ Кубку місцевого самоврядування

Дата: 19.03.2018 08:47

Фото без описуВ суботу пройшли фінальні ігри Кубку місцевого самоврядування Коропщини. Безумовними лідерами на здобуття головного трофею були Атюша «Колос» та Райгородок. На фінальні ігри не приїхали Тулиголове, тож замість дев’яти ігор грали шість.

Результати ігор:

Білі роси - Короп 2:2

Колос -  Оболоння 4:1

Райгородок - Білі роси 0:0

Короп - Колос 1:0

Білі роси – Оболоння 2:0

Райгородок – Колос 2:0

В грі Коропа проти Атюші червону картку отримав один з ключових гравців «Колоса» Саша Кравченко, в результаті команда програла. У фінальній грі Райгородців влаштовувала нічия, Атюші, щоб бути першими - тільки перемога. На ключовій грі на трибунах не було де вміститися, вболівальники стояли в три ряди. Свисток і Райгородок – ПЕРЕМОЖЕЦЬ (2:0).

Призи переможцям та призерам вручали голова районної ради Михайло Мазуренко та депутат обласної ради Володимир Селянський.

Крім цього було визначено кращого гравця турніру - ним став Павло Дрозд та символічну збірну до якої увійшли: Денис Євдокименко, Павло Дрозд, Юрій Гончаров, Олександр Прохоренко, Артем Козачок - всі вони отримали подарунки від Володимира Миколайовича Селянського.

За інформацією відділу сім’ї, дітей,
молоді та спорту Коропської селищної ради