Достойно змагались та отримали безцінний досвід

Дата: 16.03.2018 08:19

15 березня 2018 року коропські волейбольні жіночі команди ВК «Короп ЗОШ» та ВК «Короп», ВК «Деснянське» взяли участь у відкритих міських змагання з волейболу серед жіночих команд на призи Заслуженого тренера України - Павленка Віталія Йосиповича в  м. Кролевець Сумської області.

Вісім команд-учасниць було поділено на 2 групи; жеребкування  в присутності представників від команд; розіграш проводився за складною системою; змагались у двох спортивних залах:

1 група - ВК «Рева» м. Глухів, ВК «Семенівка», ВК «Короп» та ВК «Деснянське»(Микола Березуєв).

2 група – ВК «Короп ЗОШ» (Микола Грицай), ВК «Кролевець», ВК «Велетень» м. Глухів, команда з м. Путивль.

Співорганізаторами даних змагань були наші земляки: викладач Глухівського НПУ Сергій Редько, головними суддями були директор Кролевецької  районної ДЮСШ Станіслав Холопцов та «батько» волейбольного життя Коропщини  Сергій Жованик.

ВК «Короп» вийшли третіми з групи, а ВК «Короп ЗОШ» та ВК «Деснянське» посіли четверті місця в групі.

Результати ігор:

1 місце ВК «Рева» м.Глухів;

2 місце ВК «Велетень» м.Глухів;

3 місце ВК «Семенівка».

Змагання були проведені на високому організаційному рівні. За 1-3 місця були вручені кубки та медалі, грошові премії. Приємно, що наші волейболістки мали змогу помірятися силами з високопрофесійними гравцями сильних команд та при цьому  достойно змагались та отримали безцінний досвід перед обласними змаганнями, які відбудуться 18.03 в Новгород-Сіверському.

(Фото Нестеренко О.М.)

За інформацією відділу сім’ї, дітей, молоді та спорту
Коропської селищної ради