Любительська волейбольна ліга

Дата: 31.01.2018 14:13

Фото без описуВ кінці лютого пройдуть змагання з волейболу серед чоловіків - «Любительська ліга». До участі допускаються всі бажаючі. Командам заборонено залучати легіонерів, професійних гравців та гравців, які приймають участь у змаганнях обласного рівня. Хто хоче позмагатися, пишіть на сторінку https://www.facebook.com/koropselrada/ або телефонуйте за номером 2-76-94 (Оксана Миколаївна Нестеренко, Олександр Анатолійович Прохоренко).

Заявки приймаються до 12 лютого 2018 року.

Головний суддя змагань - Сергій Миколайович Жованик.

P.S.
Інформація стосовно проведення змагань «ЛЮБИТЕЛЬСЬКА ВОЛЕЙБОЛЬНА ЛІГА».
Враховуючи побажання та пропозиції команд, які вже заявились для участі у змаганнях вступний внесок становить 100 грн.
Кошти буде спрямовано на придбання нагород (кубок, медалі), решта – призовий фонд.
В змаганнях можуть приймати участь команди з інших районів. При подачі заявок враховуйте, що, можливо, змагання пройдуть в два етапи (група – 1 день та фінал – 2 день).
Наголошуємо, що командам заборонено залучати легіонерів, професійних гравців та гравців, які приймають (або приймали) участь у змаганнях обласного та вищого рівнів. Рівень підготовки учасників буде визначатись досвідченими суддями.
Телефони для довідок: 0966516651- Віталій, 0679974932 – Олексій.