Фіналісти визначились

Дата: 22.01.2018 12:35

Фото без опису Останній груповий день спільного чемпіонату району та Коропської селищної ради з волейболу серед чоловіків зібрав дуже потужні команди. Таке відчуття, що проходили фінальні ігри і боролися за перше місце.

Результати змагань:

Прогрес Короп – Фаворит 2 Короп 1:2
Черешеньки – Оболоння 2:1
Черешеньки – Фаворит 2 Короп – 1:2
Прогрес Короп – Оболоння 2:1
Черешеньки – Прогрес Короп 2:0
Фаворит 2 Короп – Оболоння 2:0 (Оболоння не вийшло на гру)

Фаворит 2 підсилився Михайлом Палажченком (легіонером), хлопці не програли жодної гри, грали розумно, сильно. Серед своїх можна виділити Андрія Клименка та Віталія Кривенка.

Черешеньки зібрали дужий склад команди, сильні запасні гравці. Кращими були Ігор Назаренко та Дмитро Проценко.

Прогрес взяв легіонера з Холмів Ігоря Кострому. Хлопець родом з Холмів, працює в Києві (ПОЛК ПОЛІЦІЇ ОСОБЛИВОГО ПРИЗНАЧЕННЯ), грав на обласному рівні, потужні удари, гарний прийом м’яча, але цього не хватило, тож Прогрес далі не йде. Також гарно виглядали на майданчику Станіслав Перепадя та Олексій Івашко.

Оболонці грали своїми силами. Станіслав Холопцов був кращим в цей ігровий день: прийом, блок, удари з другої лінії, все виходило в цього спортсмена. В особистому єдиноборстві Холопцова проти Костроми Станіслав виходив переможцем. Та не було кому допомогти. Хлопці грали без замін, а на останню гру взагалі не вийшли, так як одному з учасників потрібно було поспішати на автобус. Знав би Володимир Дмитрович Гавриленко раніше, що хрещеник його дружини Михайло Палажченко виріс до такого рівня майстерності та буде присутній на змаганнях (до речі приїхали вони разом з Станіславом Холопцовим одним автомобілем), то запросив би в команду, але...

Таблиця змагань:

1. Фаворит 2 – 3
2. Черешеньки – 2
3. Прогрес – 1
4. Оболоння – 0

Фінал 27.01.2018 р.

За інформацією відділу сім’ї, дітей, молоді та спорту
Коропської селищної ради