Розпочалися волейбольні баталії серед чоловіків

Дата: 09.01.2018 12:11

6 січня в КСК «Аполлон» проходили спільні ігри чемпіонату району та Коропської селищної ради з волейболу серед чоловіків. На майданчику можна було грати одному легіонеру. Короп ЗОШ підсилився Артемом Костюченком, Понорниця - Віталієм Ковтуном, Карильське - Сергієм Супруном. Хлопці грають у супер лізі області.

Результати змагань:
Короп ЗОШ – Карильське ЗОШ 2:0
Понорниця – Шабалинів 2:0
Понорниця – Карильське ЗОШ 2:0
Короп ЗОШ – Шабалинів 2:0
Карильське ЗОШ – Шабалинів 2:0
Короп ЗОШ – Понорниця 2:1

Таблиця змагань:

1. Короп ЗОШ - 3
2. Понорниця – 2
3. Карильське ЗОШ – 1
4. Шабалинів – 0

Очікувано Короп переміг, але в останній грі проти Понорниці хлопцям було важко. Карильське (Крючков, Чайка, Кокора) по справжньому почали грати в останній грі проти Шабалинова, та це вже їм не допомогло, тож справедливо треті. Шабалинів грав без легіонерів, хлопцям потрібно більш тренуватись тоді буде результат. Взагалі дуже цікавим видався ігровий день, тож приходьте 13.01.18. Будуть грати: Фаворит(Короп), Покошичі, Радичів, Риботин.

За інформацією відділу сім’ї, дітей, молоді та спорту
Коропської селищної ради