Цього тижня в Коропі продовжать працювати над стратегією розвитку ОТГ, приймуть науковців і вийдуть на «суботник»

Дата: 29.10.2018 10:20

Фото без описуОрганізація заходів із благоустрою та посилення контролю за «проблемними» сім’ями – основні питання, на яких сьогодні акцентував увагу заступник селищного голови Василь Кравченко під час проведення щотижневої наради.

Під час ранкового організаційного заходу про стан справ у окремих галузях звітували керівники відділів, комунальних підприємств селищної ради та її структурних підрозділів.

Цього тижня в Коропі відбудуться кілька важливих заходів. Наприклад, завтра пройде третє засідання робочої групи з розробки стратегії розвитку Коропської ОТГ. Для цього у гості до нас завітає експерт − радник з питань регіонального розвитку Чернігівського Центру розвитку місцевого самоврядування Володимир Бойко.

А в середу Короп прийматиме учасників науково-практичної конференції, на якій говоритимуть про Миколу Кибальчича.

Другу половину тижня, якщо дозволять погодні умови, планують присвятити заходам із благоустрою, «суботникам». Василь Кравченко  дав відповідні доручення.

На жаль, тривожним «дзвіночком» цієї осені є збільшення кількості родин, із якими доводиться працювати службі у справах дітей і відділу сім’ї, дітей, молоді та спорту. Часто відбуваються виїзди у сім’ї, нещодавно провели комісію з питань захисту прав дитини (з приводу ухилення від виконання батьківських обов’язків). Тому заступник  селищного голови наголосив і на подальшому посиленні уваги до таких  родин.

Відділ інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю
виконавчого апарату Коропської селищної ради