Серед шкіл Коропської ОТГ Лукнівська – найвище в обласному рейтингу шкіл за підсумками ЗНО

Дата: 28.08.2018 14:55

Із 323 шкіл області вона − на 11 місці. Про це свідчить оприлюднений сьогодні інформаційним ресурсом «Освіта.ua» рейтинг загальноосвітніх шкіл нашої області, що посіли найвищі місця у рейтингу шкіл України за підсумками ЗНО 2018 року.

Під час формування цього рейтингу використали результати зовнішнього незалежного оцінювання, продемонстровані цьогорічними випускниками.

Такий рейтинг складають щороку. Традиційно попереду йдуть школи великих міст та гімназії і ліцеї. Цьогоріч же на верхівці бачимо сільську школу сусіднього Сосницького району – Волинківську ЗОШ. Дані рейтингової таблиці дозволяють побачити, що цю школу цьогоріч закінчив один учень, який склав 4 тести ЗНО із середнім результатом 181 бал. Тому таке високе місце в рейтингу – цілком прогнозоване. Після Волинківської школи у рейтингу знаходяться Ніжинський ліцей Ніжинської міськради (бал ЗНО 160,5, 111 учнів), та Прилуцька ЗОШ I-III ст.

Але повернемося до наших шкіл, які також зайняли місця у верхівці рейтингу. Після Лукнівської з 11 місцем та середнім балом 152,4 на 21-й позиції Нехаївська ЗОШ I-III ст. (бал 145,9). Опорна школа Коропської ОТГ – Коропська – на 37 позиції.

Разом з тим 8 шкіл Чернігівщини увійшли до топ-200 кращих навчальних закладів України за цим рейтингом.

До речі, у складеному торік аналогічному рейтингу найвище серед усіх шкіл Коропської ОТГ перебувала Нехаївська школа. Із середнім балом ЗНО 144,2  школа тоді опинилася на 26 місці.

Відділ інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю
виконавчого апарату Коропської селищної ради