Світ знань відкрив ласкаво двері

Дата: 03.09.2018 14:12

Фото без описуСьогоднішнього вересневого ранку у школах Коропської об’єднаної територіальної громади дзвінко пролунало свято Першого дзвоника, оголосивши для 1331-го учня ОТГ про початок нового навчального року. Шкільні родини зібралися на урочисті лінійки, аби щиро привітати першокласників, яких цьогоріч 143-є. 68 першачків гостинно прийняла й опорна школа громади – Коропська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Тараса Шевченка.

Шкільне свято почалося з урочистої й надзвичайно зворушливої події − під символічним коридором благословення із вишитих рушників у руках батьків їхні сини і доньки вийшли на «лінійку». Цьогоріч у Коропській школі аж 3 класи першачків. Учнів 1-А навчатиме перша вчителька Людмила Ульянченко, юних школярів 1-Б протягом чотирьох наступних років вестиме світом знань Наталія Черниш, а поряд із хлопчиками й дівчатками із 1-В буде їхня перша вчителька Тетяна Ярина.

Весь шкільний загал, учнів, колег-учителів і батьків із Днем знань привітав директор закладу Іван Головешко.

− Школа повністю підготовлена до зустрічі дітей, − зазначив у виступі Іван Олексійович. −  За літо зроблені ремонти всіх класів і приміщень. Тому хочу подякувати батькам, вчителям, обслуговуючому персоналу, депутатам Коропської селищної ради та особисто її голові Віктору Журавлю, начальнику відділу освіти Коропської селищної ради Олегу Курбанову за розуміння і допомогу школі.

На завершення виступу директор вручив похвальні листи 64-м відмінникам школи.

Вітальну естафету перейняли також голова районної ради Михайло Мазуренко та начальник відділу освіти Коропської селищної ради Олег Курбанов.

− Бажаю всім учням, першокласникам, які згідно реформи будуть вчитися у Новій українській школі, легко здобувати знання і завжди з радістю відвідувати школу Усім вас  злетів, натхнення, сил, радості у всьому і завжди, − звучало у вітальному слові Олега Миколайовича.

Звісно, на яскравому святі згадали тих, завдяки кому відбуваються в мирі і злагоді ці сьогоднішні урочистості. Кращим учням 8-х класів надали право покласти квіти до меморіалу воїнам-односельцям.

Далі слово надали наймолодшим учням Коропської школи, «зірочкам» сьогоднішнього свята – першокласникам.

Молоде шкільне поповнення люб’язно привітав із першим Днем Знань їхній новий друг – «Букварик».

Щиро і тепло привітали першокласників учні 11-го класу. Майбутні випускники виконали у тріо жваву пісню в стилі рок-н-рол, під яку одинадцятикласники та першокласники виконали танок.

А ще майбутні випускники подарували всім присутнім запальний твіст у чудовому виконанні.

Першачки отримали із їхніх рук подарунки, що знадобляться у навчанні.

Свято продовжили щирі батьківські побажання та настанови, вітання і квіти педагогам.

Випустивши у небесну блакить яскраві кульки, учні символічно попрощалися із літніми канікулами.

А срібний передзвін дзвоника, який урочисто пронесли подвір’ям школи учень 11-го класу Віталій Кривенко та першокласниця Антоніна Кеда, покликав школярів на їхній перший урок.

Святкові заходи сьогодні пройшли у всіх дев’яти школах ОТГ.

Дев’ятьох першокласників прийняла до себе дружня родина Оболонської ЗОШ. Зі світлим святом знань, початком навчального року, що неодмінно принесе вагомі здобутки й досягнення, подарує важливі знання та незабутні враження, учнів, вчителів та батьків привітав заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів селищної ради Василь Кравченко.

Незвичним було цьогорічне свято знань у великій Шабалинівській школі. Адже окрім першокласників, яких цьогоріч шестеро, сьогоднішнього вересневого ранку до шкільного загалу влилися діти із сусіднього Сосницького району – учні Пекарівської школи. Зі святом учнів, педагогічний колектив Шабалинівської школи, батьків та всіх присутніх привітав заступник селищного голови з питань житлово-комунального господарства, будівництва, архітектури та містобудування Олег Мельоха.

Шістьох першокласників урочисто прийняли сьогодні і до Карильської школи.

Відділ інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю
виконавчого апарату Коропської селищної ради