Нашим педагогам влаштували випробування в Іванівській ОТГ

Дата: 24.09.2018 12:20

Фото без описуПротягом трьох днів, із 20 по 22 вересня, збірна команда Коропської ОТГ взяла участь в обласному зльоті-змаганні зі спортивного туризму серед педагогічних працівників закладів освіти Чернігівщини та організаторів туристсько-спортивного і військово-патріотичного блоків гри «Сокіл» («Джура»).

Зліт проходив на території Іванівської ОТГ у селі Количівка, в таборі «Юний турист». Учасниками команди були Сергій Пономарчук, Ірина Коток, Андрій Медведь (представники Карильської школи), Ярослав Риженко (Лукнівська школа), Олександр Кульбака (Рождественська школа), Оксана Мороз (Коропський Центр дитячої та юнацької творчості).

Вони взяли участь у кількох видах змагань. Це гра «Пластун», «Спецзавдання», «Фотоконкурс», «Смуга перешкод» (зв'язки, командна), змагання з велосипедного туризму, туристський побут.

Хоч команда Коропської ОТГ була сильна та спритна, але вона не зайняла призового місця, а потрапила в «золоту середину». На жаль, виникли проблеми зі спорядженням. У команд-суперників воно сучасніше, і вони набагато швидше проходили дистанції... Однак наставники наших юних туристів сподіваються, що ця проблема до наступних змагань, пов’язаних із туризмом, буде вирішена.

За інформацією учасниці обласного зльоту-змагань
зі спортивного туризму Ірини Коток