Калейдоскоп дитячих перемог

Дата: 24.09.2018 17:20

Фото без описуВихованці Центру дитячої та юнацької творчості Коропської селищної ради постійно здобувають нагороди в обласних і всеукраїнських творчих конкурсах. Нещодавно обдаровані діти  отримали чергову порцію відзнак.

Одні з кращих у технічному моделюванні, оригамі та бізнес-проектуванні

Так участь у обласній виставці-конкурсі з мистецтва оригамі «Чарівність зимових свят» для вихованки гуртка «Паперова пластика» Альони Леденко (керівник Наталія Циганок) принесла ІІ місце.

Срібло обласної виставки-конкурсу з початкового технічного моделювання здобула Юлія Пилипенко (гурток «Корисні дрібнички», керівник Тетяна Карпенко).

ІІ місце в обласному конкурсі бізнес-проектів серед учнівської молоді зайняла Дарина Нешта (Карильська ЗОШ).

Асорті здобутків Всеукраїнських конкурсів

Дипломом І ступеня Всеукраїнської виставки-конкурсу «Знай і люби свій край» була нагороджена Аліна Давидкевич (гурток «Юний митець», керівник Наталія Лавренова).

Дипломами І ступеня цієї ж виставки, але з інших напрямів творчості були нагороджені Богдан Квасніков (гурток «Художня кераміка», керівник Оксана Цупко), Альона Леденко («Паперова пластика», керівник Наталія Циганок).

Дипломи ІІ ступеня Всеукраїнської виставки-конкурсу «Знай і люби свій край» отримали юні майстри кераміки – вихованці Оксани Цупко Тимофій Костирко і Анастасія Пачулія.

Дипломами ІІІ ступеня нагороджені Аліса Єрмак (гурток «Юний митець», керівник Наталія Лавренова), Вікторія Шейна («Художня кераміка», керівник Оксана Цупко) та Катерина Ромашко (керівник Валентина Луценко).

Вихованець Олександра Ульянченка − юний ракетомоделіст Андрій Крук нагороджений дипломом ІІ ступеня за участь у цій виставці.

Також талановиті вихованки Оксани Цупко (гурток «Художня кераміка») Вікторія Шейна та Анастасія Пачулія нещодавно отримали грамоту Всеукраїнського новорічно-різдвяного конкурсу «Новорічна композиція» за роботу «Ялинка» в номінації «Стилізована ялинка».

Зичимо юним талантам та їхнім наставникам натхнення, нових конкурсів та яскравих перемог!

За інформацією Центру дитячої та юнацької творчості
Коропської селищної ради