Коропські школярі дізналися більше про власні права

Дата: 07.09.2018 14:50

Фото без описуНа календарі є чимало дат, присвячених утвердженню однієї із найбільших цінностей людства – прав людини. Та, незважаючи на таку, здавалося б, значну увагу правам людини, ми, на жаль, щодня стикаємося з випадками свідомого чи неусвідомленого порушення прав людини і прав дитини. Тому сьогодні в Коропській ЗОШ для учнів 8-х класів соціальний педагог Світлана Очкур провела урок «Я маю право».

Метою заходу було формування правового світогляду та правової культури підлітків.

На уроці були присутні гості: начальник районного відділу державної виконавчої служби Віктор Міненко і начальник районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Вікторія Отрош. Гості надали учням цікаву й доступну інформацію щодо прав і обов’язків людини.

Також на уроці розглянули питання  булінгу, його причини і наслідки. Світлана Леонідівна підготувала для присутніх цікаве відео «Я маю право і обов’язки». Отримані на уроці знання учні закріпили вправою «Картка моїх прав». Сподіваємося, що знання, отримані на уроці, дітям знадобляться в майбутньому.

За інформацією Коропської ЗОШ І-ІІІ ст. імені Т. Г. Шевченка