Три з половиною тонни картоплі та овочів – щедра допомога від благодійників

Дата: 16.10.2018 14:29

Завдяки своєму постійному спонсору, Свято-Успенській церкві нашого селища, відділення стаціонарного догляду територіального центру Коропської селищної ради забезпечені картоплею та овочами на осінньо-зимовий період. Священики та служителі храму власними зусиллями зібрали для самотніх громадян похилого віку, що проживають у стаціонарних відділеннях, понад 3 тонни картоплі та близько 500 кілограм овочів.

Саме такі вчинки яскраво свідчать про широту християнської душі, про глибину віруючого серця більше за будь-яку проповідь. І словом, і ділом служителі церкви доводять своїм прихожанам істинну віру і любов до ближнього. Адже вони допомогли саме тим, хто сам собі допомогти не в змозі; на чию долю випало важке випробування: доживати віку в державному закладі; кому дістався важкий хрест самотності на схилі літ.

Щиро вдячні від імені працівників територіального центру та від імені всіх, хто проживає у відділеннях стаціонарного догляду  цим істинним християнам, слугам Божим за добру справу. «Да воздастся каждому  по делам его», так каже Святе письмо. Тож нехай і наші благодійники отримають нагороду, на яку чекають, і вона буде щедрою і повною.

Територіальний центр Коропської селищної ради