День людей похилого віку у територіальному центрі

Дата: 02.10.2018 13:50

Фото без опису   1 жовтня світ відзначив Міжнародний день людей похилого віку. В Україні одночасно святкують ще і День ветерана. Із такої подвійної нагоди працівники територіального центру організували та  провели тематичний святковий вогник для 65 пенсіонерів.

Адже дуже важливо віддавати  щиру шану тому поколінню, яке вистраждало  під чорним крилом голодоморів, яке вистояло пекло війни, представники якого будували заводи і школи, вирощували хліб, вкладали сили й душу у  виховання дітей, передаючи їм  кращі  людські  якості і любов до своєї землі.

За українським звичаєм гостей зустрічають короваєм. Тож і на заході в територіальному центрі всіх, хто завітав на гостини, зустріли та пригостили запашним святковим хлібом.

Ведуча Лідія Школа надала слово для привітання директору  територіального  центру Олександру Лаврику, начальнику управління соціального захисту населення Коропської селищної ради Ларисі Ларченко, помічнику  народного депутата Анатолія Євлахова Катерині Четверик, заступнику  голови районної ради Олександру Романченку, голові районної ветеранської організації Миколі Заболотному.

Заступник голови районної ради Олександр Романченко вручив почесні грамоти та подяки учасникам бойових дій, які воювали на території  інших держав.

Грамоти та подяки  активним учасникам ветеранського руху, ветеранам праці вручив голова ветеранської організації Микола Заболотний.

Всього на вогник завітали 65 пенсіонерів із Коропа та Риботина. Їм до душі припала яскрава концертна програма. Слухачі вигукували «браво», коли дарували пісні Микола Отрош та Алла Шаповал, учасниці клубу «Вербиченька», Євгенія Завгородня, Сергій Катюха, Любов Проскура, Софія Навродська, Уляна Жук.

У залі лунали оплески й веселий сміх, а на обличчях квітли усмішки, коли гуморески читала студентка Університету третього віку Ніна Помпа. Власний вірш подарувала  Ганна Липко, а авторське оповідання – Людмила Шулінок. Не обійшлося свято і без танцю. Його майстерно виконали учасниці клубу « Шарм».

Спонсорську допомогу для приготування  святкового столу надали Віктор Шкурко, Анатолій Євлахов, Тетяна Рощин.

Після закінчення урочистої частини гості довго спілкувались та дякували за вдало організоване святкування за чашкою запашного чаю з короваєм, бутербродами, цукерками та пиріжками.

За інформацією територіального центру Коропської селищної ради