Мистецька осінь

Дата: 20.09.2018 13:45

Фото без описуНавчальний рік в Університеті третього віку  для студентів психолого-мистецького факультету розпочався зі знайомства із світом фарб. Адже що може бути більш мистецьким, більш творчим ніж живопис. На лекцію до територіального центру  завітав талановитий художник, вчитель Коропської ЗОШ і добрий та чуйний чоловік – Юрій Михальченко.

Він познайомив студентів із азами образотворчого мистецтва, видами та жанрами, показав наочні посібники, розказав про види фарб, їхні відмінності. Та найцікавішим етапом лекції був проведений художником майстер-клас із  написання осіннього пейзажу.

Студенти зачаровано вслухалися  в кожне слово митця, виконували  його завдання,  працювали пензликами.  Педагог разом з учнями поетапно писали осінній пейзаж. Кожен з виконавців вклав у свою роботу власне бачення осені, внутрішні відчуття, які знайшли відображення у кольоровій гамі картини.

Після закінчення майстер-класу провели невеличку гру: кожен упізнавав свою картину серед багатьох інших.

Кожен із присутніх 22-х студенти висловив бажання зустрітися з цією талановитою людиною ще хоча б на одній лекції. Ми щиро вдячні Юрію Михальченку за подаровані хвилини творчості та мистецтва. З його допомогою ми поглянули на осінь іншими очима:  в теплому сонячному промінні  золотавого листу та срібному відблиску павутиння «бабиного літа».

За інформацією територіального центу соціального обслуговування