«Перший дзвоник» в Університеті третього віку

Дата: 06.09.2018 13:39

Фото без опису Сьогодні, 6 вересня, у територіальному центрі Коропської селищної ради пройшов урочистий захід − «Перший дзвоник» для студентів Університету третього віку. На захід зібралося 29 абітурієнтів, які написали заяви до вступу в Університет на психолого-мистецький факультет 2018-2019 навчального року.

Для «новоспечених» студентів підготували цікавий історичний екскурс про виникнення перших навчальних закладів. Також відбулося цікаве знайомство один із одним, всі охочі взяли участь у розважальній грі «розкажи про друга»,  зробили групове фото на згадку.

Для роботи протягом навчального року студентам вручили різні канцелярські товари: зошити, ручки, папки, кольоровий папір, фарби та багато іншого.

Із вітальним словом виступила завідувач відділення денного перебування Алла Шаповал. Вона висловила своє захоплення людьми, які в будь-якому віці готові пізнавати нове, продовжують розвиватися духовно та інтелектуально, крокують у ногу із часом. Також вона побажала успіхів у навчанні, міцного здоров'я та довгих років життя.

Нехай вислів «Учитись ніколи не пізно!» надихне кожного на пізнання нового, цікавого і незвіданого, спонукає рухатись уперед, додасть наснаги  здобувати досвід та мудрішати.

За інформацією територіального центру Коропської селищної ради