Дорогами рідного краю

Дата: 31.08.2018 13:33

Закінчуються літні канікули у студентів Університету третього віку. Останній тиждень вони вирішили відзначити поїздкою до гетьманської столиці – у місто Батурин.

Там студенти Університету прослухали екскурсії у палаці останнього гетьмана Лівобережної України Кирила Розумовського, в цитаделі Батуринської фортеці, в будинку генерального судді Василя Кочубея. Відвідали будинок Івана Мазепи, познайомилися з представленими в ньому восковими фігурами гетьманів та цікавими музейними експонатами часів Гетьманщини.

Також помилувалися краєвидами річки Сейм з оглядового майданчику Батуринської фортеці і зробили групові фото на згадку про літній відпочинок 2018 року біля пам’ятного меморіалу «П'ять гетьманів» та в палаці Кирила Розумовського. А ще поклонилися чудотворній іконі Миколая Угодника в Крупицькому монастирі села Осіч.

Мандрівка дорогами рідного краю видалася цікавою та насиченою Почуття гордості переповнювало кожного, адже ми живемо на уславленій віками квітучій Українській землі.

За інформацією територіального центру Коропської селищної ради