Діти мріють про мир

Дата: 22.09.2018 08:40

Своє заповітне прагнення – зростати на мирній землі – гуртківці Центру дитячої та юнацької творчості Коропської селищної ради продемонстрували участю в обласній акції «Душею прагнемо до миру».

Захід був присвячений Міжнародному Дню миру, що святкувався наприкінці минулого тижня.

До акції долучились вихованці гуртка «Паперопластика». Разом із керівником Наталією Циганок вони змайстрували глобуса – щасливу планету, де панує мир.

А хлопчики й дівчатка із гуртка «Аерографія» разом із творчим наставником Антоном Квасніковим на непримітній стіні на території закладу намалювали голубів – птахів, які здавна вважаються символами миру.

Відділ інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю
виконавчого апарату Коропської селищної ради