День кооперації та День бухгалтера у терцентрі

Дата: 05.07.2018 12:53

Фото без описуСьогодні у  відділенні денного перебування територіального центру  Коропської селищної ради був організований та проведений  святковий вогник  для пенсіонерів, які працювали  бухгалтерами та у сфері кооперації. Всього присутніх було аж 49 ветеранів згаданих професій.

Ведуча  Лідія Школа коротенько розповіла про історію  походження  цих професійних свят, які відзначаються 7 і 17 липня, та значення професій для суспільства. Також вона провела веселу  вікторину.  Бухгалтери та кооператори змагались між собою у кращому знанні термінів, які стосуються їхньої професійної діяльності.

Присутнім кооператорам та бухгалтерам дарували хвилини творчого відпочинку  Алла Шаповал, Ігор Кузьменко, Євгенія Завгородня,  жіночий ансамбль «Вербиченька». Також  участь у концертній програмі взяли і гумористи: Григорій Марченко та Ніна Помпа.

Не залишились без аплодисментів і учасниці хореографічного колективу «Шарм» з танцем «Осінь».

Після закінчення концертної програми всім присутнім запропонували  сісти за святкові  столи. Гостей пригощали запашним чаєм, цукерками та  печивом.  Приємно було чути з вуст пенсіонерів слова подяки.

За інформацією територіального центру соціального обслуговування
(надання соціальних послуг)