Гуртківці дружно ярмаркували

Дата: 12.10.2018 18:29

Фото без описуВесело і смачно було сьогодні, 12 жовтня, у Центрі дитячої та юнацької творчості Коропської селищної ради. Тут відбувся довгоочікуваний Покрівський ярмарок, на якому вихованці гуртків пропонували усім охочим смаколики, солодкі напої та сувенірні вироби.

Це традиційне свято, до якого готуються задовго і дуже старанно. Проводять ярмарок напередодні свята Покрови Пресвятої Богородиці. Адже відомо, що здавна у цей час, коли завершився збір урожаю, у містах і селах шуміли ярмарки. Про це розповіли усім присутнім самі вихованці ЦДтаЮТ, представивши веселе театральне дійство.

Після невеликої концертної програми розпочалася торгівля. Гостям важко було покинути залу без наповнених торбинок. Адже продавці так припрошували до столиків. А тут і начинені млинці, і тістечка, печиво, кекси, фрукти, солодкий компот та желе, гарячі пиріжки, і ще дуже всього багато. До того ж і різні вироби із бісеру, в техніці оригамі тощо.

Шумно, гамірно  – ну справжній тобі ярмарок! День, якого чекають чи не весь рік.

А щоб ця святкова днина надовго залишилася у пам’яті, під час заходу трудилися вихованці нового гуртка під назвою відео-Арт, яким керує Юрій Михальченко. Із відзнятих відеокадрів зроблять фільм − буде яскрава згадка про Покровський ярмарок-2018 на довгі-довгі роки…

Відділ інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю
виконавчого апарату Коропської селищної ради