День поезії

Дата: 22.03.2018 10:21

День поезії ввесь світ відзначає світлого березневого дня, коли земля вже прокинулася від зимової скутості, весна набирає силу, а душа проситься в політ.  21 березня День поезії відзначається невипадково.  Адже це і період рівнодення, символічного оновлення  природи  і творчого злету людського  духу.  Свято було засновано ЮНЕСКО  в листопаді 1999  року. І вперше  Всесвітній день поезії  пройшов у 2000 році в Парижі.

У середу, 21 березня,  у відділенні  денного перебування  територіального центру   Коропської  селищної ради  пройшло  цікаве  і зворушливе  зібрання.  Відбулась зустріч  з літераторами  Коропщини.    Спочатку   ведуча    Лідія Школа,     привітала  присутніх  поетів  зі святом,   розповіла про  історію  та традиції його походження, представила гостей. Ознайомила з біографією  поетес: Світлани Матвієнко, Любові  Борисенко, Людмили Шулінок.

Світлана Матвієнко  ознайомила  студентів Університету третього віку з новинками  своєї   поезії, коротенько розповіла  про героїв  своїх  віршів.  Особливо  аплодували  слухачі, коли читала  вірш  про   прихід   ранку  в  місто   і село.

Вперше  зустрілись  сьогодні з поетесою  з с. Карильське  Любов’ю  Борисенко. Вона розповіла  коротенько про історію  написання своїх  віршів, епізоди  з свого  життя, які спонукали  її  до написання  поетичних шедеврів.  На  останок   подарувала  свою збірку  віршів у бібліотеку відділення денного перебування.

Зачитала свій новий поетичний твір  і студентка Університету третього віку  Людмила Шулінок.

Всіх присутніх запросили до солодкого столу, де працівники відділення  пригощали  запашним чаєм, цукерками  та  печивом.

За інформацією територіального центру соціального обслуговування
(надання соціальних послуг) Коропської селищної ради