Зустріч до 100-річчя Товариства Червоного Хреста

Дата: 15.03.2018 10:10

Турбота про людей поважного віку – основне завдання працівників  відділення денного перебування територіального центру Коропської  селищної ради.  Постійно для студентів Університету третього віку  організовують  цікаві   заходи з фахівцями різних  професій  та  напрямків діяльності.

Так 15 березня  для пенсіонерів Коропа, за ініціативи  голови Червоного  Хреста в Коропському районі Таісії  Онопка,  була проведена цікава та змістовна  зустріч приурочена 100-річчю  Товариства Червоного Хреста на Україні.  Спочатку ведуча розповіла про історію  народження  Товариства,  детально ознайомила з  видами діяльності   та  його значенням.

Особливий  акцент  зустрічі надала  розповідь лікаря-фтізіатра  Віктора Навродського. Він детально та кваліфіковано розповів  про ситуацію  з   захворюванням    на  туберкульоз в районі.  Конкретно  вказав на  види  та симптоми недуги.  Навчив  проводити профілактику   серед маси  людей, щоб уберегтися   від страшної  хвороби. Після  лекції  давав відповіді на численні запитання  студентів.

Підсумок  підвела Таісія Онопка. Вона розповіла про  діяльність Червоного Хреста в районі та допомогу, яку  надає Товариство.

За інформацією територіального центру соціального обслуговування
(надання соціальних послуг) Коропської селищної ради