Квітково-овочеве мистецтво: дари осені – на виставці

Дата: 04.10.2018 15:40

Творчо привітали педагогів із їхнім прийдешнім професійним святом вихованці Коропського Центру дитячої та юнацької творчості та керівники гурткової роботи. Із квітів та овочів, інших рослинних матеріалів вони створили виставку «Осінь золота дарами пригощає».

Нинішня осінь не надто радує нас погожими деньками, а більше плаче дощиком, зітхає вітром та заморозком. Однак на виставці представлені найкращі якості цієї золотої пори – її щедрість та яскравість, сонячний і квітучий настрій.

Виставка діяла в приміщенні Коропського ЦДтаЮТ за адресою вулиця Вознесенська, 14, до кінця тижня, 5 жовтня. Переглянути експозицію могли усі охочі.

Відділ інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю
виконавчого апарату Коропської селищної ради