Сто років позашкіллю

Дата: 04.10.2018 16:55

Фото без описуФото без описуЦьогоріч відзначається сота річниця позашкільної освіти в Україні. Цю дату святкують викладачі та вихованці Центру дитячої та юнацької творчості Коропської селищної ради.

Історія освіти українського народу бере свій початок ще із дохристиянської культури, коли тільки почали формуватися передумови її виникнення.

Офіційним же роком народження освіти позашкільної вважається 1918 рік, коли український педагог, прозаїк, літературознавець і громадський діяч Софія Федорівна Русова очолила Департамент дошкільної та позашкільної освіти в уряді молодої української держави. Позашкільна освіта визнавалася нею не менш значущою ланкою у вихованні та формуванні молодої особистості на рівні з дошкільною та шкільною.

Щоденно заради творчого, інтелектуального, духовного і фізичного розвитку дитини, підлітка, молодої людини успішно працює колектив Коропського Центру дитячої та юнацької творчості. Доказом цього є те, що їхні вихованці є постійними переможцями та призерами районних, обласних, Всеукраїнських масових заходів із різних видів творчості.

Тож із річницею галузі вітаємо і викладачів, і вихованців закладу! Натхнення, плідної праці її  гідного визнання та щедрих здобутків.

Є в дітей надійний, добрий спільник:
Друг, наставник, керівник гуртка.
Є така посада – позашкільник.
Позашкільник − доля є така!

Відділ інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю
виконавчого апарату Коропської селищної ради