Святковий захід для студентів Університету третього віку

Дата: 15.02.2018 17:01

Фото без описуНа велике православне свято «Стрітення Господнє» в територіальному центрі Коропської селищної ради відбувся святковий захід для студентів Університету третього віку. Попередньо домовлено було, що обов’язковим елементом одягу для кожного присутнього на святі повинна бути хустка.

Тридцять студентів з’явилися на захід у традиційних українських хустках. Чорні, білі, зелені, помаранчеві, блакитні – таким різнобарв’ям мерехтіли заквітчані яскравими квітами та геометричним орнаментом накинуті на плечі та запнуті на голови жінок хустки. Приємно відзначити, що деякі студентки прийшли не самі, вони привели з собою онучок. Маленькі дівчатка  гармонічно влились у загальну масу учасників заходу, оскільки підтримали заданий дрескод і також вдяглися у хусточки. Дуже важливо, щоб майбутнє покоління українців знало, шанувало та дотримувалось власних традицій. І найкращим способом їх цьому навчити є власний приклад.

І дорослі, і малі з цікавістю слухали підготовану лекцію про значення та першопричини свята «Стрітення Господнє», про зображення ікони свята, традиції його святкування, та безліч народних прикмет пов’язаних саме з цим днем. Щоб трошки розважити слухачів, провели веселі конкурси та ігри на кулінарні знання господинь.

Щоб дотриматись традицій у повній мірі, разом заспівали народних українських пісень. Поласували, приготованими працівниками територіального центру,  смачними млинцями та фруктовим узваром.

За інформацією територіального центру соціального обслуговування
(надання соціальних послуг) Коропської селищної ради