Соціальна робота по велінню совісті і заклику душі

Дата: 06.11.2017 16:16

Фото без описуТурбота про людину, її майбутнє, забезпечення соціальних гарантій і допомога тим, хто її потребує – це надважливі завдання, які щодня виконують працівники соціальної сфери.

Це не просто професія, це покликання, яке супроводжує все життя і яке здатне змінювати не тільки особисті погляди, а й думки тих, хто зневірився, опустив руки, втратив надії.

Працівники соціальної сфери не лише виконують свої професійні обов’язки, вони здійснюють місію добра, милосердя, подекуди й порятунку. І саме від них залежить довіра наших громадян до держави. Висока оцінка ролі такої професії  в системі державного управління і створення добробуту для українців – беззаперечна!

Із професійним святом працівників соціальної сфери територіальної об’єднаної          громади  вітали: заступники селищного голови  Василь Кравченко та  Олег Мельоха, начальник відділу соціального захисту населення Коропської селищної ради Лариса Ларченко,  директор територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) селищної ради Олександр Лаврик.

«Це свято є свідченням високої оцінки державою ролі працівників, які щодня    піклуються про людину,  забезпечуючи надання соціальних гарантій і роблять  вагомий внесок у розбудову демократичного суспільства»,- сказав у вітальному слові Василь Кравченко. Слова подяки звучали  усім працівникам соціальної сфери   громади  за сумлінну працю , витримку та професіоналізм, а найкращі раділи  нагородам та подарункам.

Нагороджені грамотами та подарунками  відділу соціального захисту населення селищної ради стали: Віра Толока, Оксана Нестеренко, Олена Олешко, Світлана Костюк, Любов Полтарак, Наталія Бабич, Володимир Романенко.

Відділ інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю виконавчого апарату Коропської селищної ради