Привітали ветеранів відділень стаціонарного догляду

Дата: 25.09.2017 15:01

Фото без описуУ ці вересневі дні ми відзначаємо 74 річницю визволення Коропщини від нацистських загарбників та День партизанської слави.

Напередодні свята, 21вересня, до відділень стаціонарного догляду в с. Нехаївка та в с. Шабалинів завітали дирекція Територіального центру та начальник відділу соціального захисту населення Коропської селищної ради.

Щирі слова вітання та подяки від імені Коропської громади передали начальник відділу соціального захисту Лариса Ларченко та директор Терцентру Олександр Лаврик.

«Ми ніколи не забудемо величі подвигу воїнів визволителів рідної землі, які боролися на фронтах війни і в тилу ворога та тих, хто невтомно працював  наближаючи Перемогу. Ваші мозолисті руки відновлювали з попелу руїн міста і села, відбудовували заводи, фабрики, шахти задля щасливого та мирного нашого життя.

Низькій уклін Вам, ветерани, за сьогодення. Бажаємо всім Вам міцного здоров’я, довголіття, уваги, любові і шани від близьких. Хай мир, спокій та благополуччя панують у ваших домівках» - зазначили Олександр Григорович та Лариса Іванівна.

До привітань приєднались і учні Нехаївської та Шабалинівської школи. Прозвучали святкові пісні та вірші, стареньким були подаровані квіти та листівки, зроблені маленькими рученятами діток з щирими побажаннями миру, щастя і добра.

Мешканці  та працівники відділень щиро дякували учнівській молоді за увагу, теплі слова, квіти та подарунки.

За інформацією відділу соціального захисту населення Коропської селищної ради