Чернігівська область, Новгород-Сіверський район

Четверті з дванадцяти

Дата: 22.10.2018 10:18
Кількість переглядів: 614

Фото без описуВ суботу, 20 жовтня, пройшли заключні ігри чемпіонату Чернігівської області з футболу. ФК «Короп» приймав вдома команду з Носівки ФК «ІМК».

Фото без опису

Наші хлопці були настроєні тільки на перемогу. На п’ятій хвилині ударом зі штрафного Олексій Осипенко виводить свою команду вперед 1:0. Проходить вісім хвилин − і вже Руслан Федоренко збільшує перевагу у грі  2:0.  Вирішальну крапку у грі робить знову ж таки Осипенко, забивши пенальті в ворота суперника, 3:0.

Всі чекали інформації з Носівки, де ФК «Кристал» грав з ФК «Борзна». Нічия або перемога ФК «Борзна» могла б вивести нашу команду в призери змагань. Та дива не сталося − «Борзна» поступилася «Кристалу» 0:2.

Отож наші ЧЕТВЕРТІ з дванадцяти сильних команд, з чим ми і вітаємо нашу команду, тренера, та всіх, хто підтримував наших хлопців протягом усього сезону. Дякуємо, що подарували нам цікавий, видовищний, справжній футбол і сподіваємось, що наступного року ми все ж таки вийдемо в призери чемпіонату.