Потужний «Слобожанець» боротиметься із нашими снігами

Дата: 22.10.2018 15:34

Фото без описуТехнічний парк комунального підприємства селищної ради «Благоустрій» поповнився новою технікою. За кошти субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаної територіальної громади вдалося придбати потужний сільськогосподарський трактор  марки ХТА-250 -10 «Слобожанець» з відвалом.

На це було витрачено 1 мільйон 440 тисяч гривень.

На світанку в суботу, 20 жовтня, техніка прибула із Харкова до Коропа.

«Слобожанець» має вагу в 9,7 тонн. Ширина його відвалу – 2 метри 55 сантиметрів.

Придбання такої техніки було дуже необхідним, зазначає директор КП «Благоустрій» Сергій Мурашко. Бо ж торік трактор Т-150 не міг сповна впоратися із чищенням снігу, особливо в селах.

Тепер же, як додає заступник селищного голови з питань житлово-комунального господарства, будівництва, архітектури та містобудування Олег Мельоха, завдяки потужній техніці вдасться покращити благоустрій на території ОТГ.

А також, як розповіли у КП «Благоустрій», на «Слобожанця» чекають і інші завдання, не пов’язані з боротьбою зі снігом. Роботи, запевнятимуть, йому вистачатиме протягом усього року.

Відділ інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю
виконавчого апарату Коропської селищної ради

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)