Засідання комісії з питань захисту прав дитини

Дата: 22.10.2018 12:13

Фото без опису19 жовтня відбулось сьоме засідання комісії з питань захисту прав дитини Коропської селищної ради, на  розгляд якого винесено 5 питань.

Розглянувши всі надані документи, заслухавши сторони по справах та учасників засідання, комісія, шляхом голосування, прийняла рішення по кожному з них.

Особливістю цього засідання комісії стала робота із батьками, які неналежно виконують свої батьківські обов’язки. Усім батькам, діти яких перебувають на обліку служби у справах дітей як такі, що опинилися у складних життєвих обставинах, неодноразово надавалися консультації, конкретні рекомендації щодо виведення родини із кризи, розуміючи, що позбавлення батьків батьківських прав є крайнім заходом впливу на недобросовісних матерів та батьків.

Заслухавши пояснення сторін, ознайомившись із зібраними довідками та матеріалами справи, шляхом голосування членів комісії по двох справах прийняті рішення щодо доцільності позбавлення батьківських прав.

Розглянуто питання по двох справах  щодо ухилення від виконання батьківських обов’язків та одне питання про влаштування на навчання неповнолітньої дитини до навчального закладу.

За інформацією відділу-служби
у справах дітей Коропської селищної ради