Як найменшенькі коропчани познайомились із музеєм

Дата: 26.09.2018 17:05

Фото без опису Cьогодні, 26 вересня, у Коропському музеї були проведено інтерактивні екскурсії «Наш край з глибини тисячоліть» для вихованців дошкільного навчального закладу «Дзвіночок».

Майже всі малята вперше переступили поріг закладу. Їм було цікаво  роздивлятися кістки древніх тварин, старовинний посуд, предмети побуту їхніх давніх предків. Маленькі «чомучки» ставили безліч запитань, однак разом із тим були уважними та спостережливими.

На згадку про візит  хлопчики й дівчатка отримали в подарунок  музейний буклет та пообіцяли бути надалі добрими «друзями» музею.

Вийшовши з будівлі, усі звернули увагу на незвичний малюнок на бетонному паркані й вирішили сфотографуватися з намальованою родиною мамонтів. І хоч робота ще незавершена, але вона дуже сподобалася маленьким відвідувачам.

До речі, із малюнками талановитого коропчанина Антона Кваснікова, який реалізовує творчий задум в.о. директора музею і зображує на стіні мамонтів, дітки вже знайомі. Раніше він прикрасив яскравими сюжетами стіни їхнього рідного садочка.

За інформацією Коропського регіонального
історико-археологічного музею