Маєте пропозиції проектів розвитку? Звертайтеся!

Дата: 24.09.2018 15:33

Фото без описуКоропська селищна рада повідомляє жителів громади про початок збору пропозицій щодо проектів розвитку об’єднаної територіальної громади, які будуть включені до Плану соціально-економічного розвитку  на 2019 рік.

Проект повинен містити  інформацію про назву та мету проекту, назва суб’єкта-замовника проекту, форму власності, стан підготовки або затвердження проектної документації, оціночну вартість, очікувані джерела фінансування, очікуваний термін реалізації, проблемні питання  та необхідні заходи для їхнього вирішення.

Проекти, включені до Плану, можуть фінансуватись за рахунок коштів державного бюджету у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України (зокрема за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку, відповідних субвенцій та секторальної бюджетної підтримки ЄС), а також місцевого бюджету.

Відбір проектів розвитку об’єднаної територіальної громади буде здійснюватись на конкурсній основі.

Проекти  подавати на електронну адресу селищної ради (kpselrada@ukr.net) до 01.11.2018 року. Довідки за тел. 2-17-98

За інформацією відділу економіки, муніципальних ініціатив,
інвестицій та енергоменеджменту