Директора Коропського будинку культури призначили за конкурсом

Дата: 30.08.2018 12:54

Сьогодні, 30  серпня, у залі засідань  Коропської селищної ради відбулось перше та друге засідання конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду директора  комунального  закладу «Коропський Будинок культури».

Конкурсна комісія перед прийняттям рішення заслухала програму розвитку закладу культури на один і п’ять років кандидата Кузьменко Наталії  Олександрівни  та провела співбесіду.

За результатами голосування Наталія Кузьменко визнана переможцем конкурсного добору на посаду директора комунального закладу  «Коропський Будинок культури».

За інформацією відділу культури і туризму Коропської селищної ради.

План роботи комунального закладу «Коропський Будинок культури» на 2018-2019 рр.

Програма розвитку комунального закладу «Коропський будинок культури» на 2018-2023 рр.

Додаток до Програми «Система заходів Програми розвитку комунального закладу культури «Коропський Будинок культури» на 2018-2023 роки»