Відзначили найголовніше свято нашої держави

Дата: 23.08.2018 15:38

Фото без опису  Урочисте проходження, покладання квітів, мітинг із врученням паспортів юній гордості й надії нашого краю, церемонія підняття прапора на щоглі перед районним адмінбудинком та святковий концерт. Так відзначили сьогодні в Коропі День Державного Прапора за прийдешнє свято – 27-му річницю української Незалежності.

Під мелодії духового оркестру урочиста колона пройшла від будинку культури до пам’ятника Тарасові Шевченку.

До підніжжя монумента видатному українцю представники місцевої влади та громадськості поклали квіти.

На центральній площі селища відбувся урочистий мітинг. Право почесно підняти Державного Прапора – священне полотно українського народу − надали кращим учням Коропської школи Костянтину Морозу та Анастасії Висоцькій.

Із вітальною промовою до всіх присутніх на заході звернувся в.о. голови райдержадміністрації Віктор Кузуб.

Згадали тих, хто нині відстоює незалежність і волю, тих, хто заради цих цінностей віддав життя…  Пам’ять воїнів-земляків, які загинули на сході країни, оберігаючи наш мир і спокій, вшанували хвилиною мовчання.

Певно найбільш вагомим та символічним для всієї церемонії стало урочисте вручення паспортів громадянина України. Для юних коропчан Анастасії Валіновської, Анни Карацюби, Віталіни Козел, Анастасії Висоцької,Дарини Дворецької та Костянтина Мороза, які отримали свій головний документ у вигляді картки із рук Коропського селищного голови Віктора Журавля, цей день і урочисті миті, безумовно, видалися хвилюючими й пам’ятними. Усі разом привітали їх із отриманням паспортів оплесками. Після церемонії молодь поклала квіти до пам’ятних знаків борцям за волю й свободу рідного народу і землі у різні роки.

Цікавим, барвистим, щирим і видовищним був святковий концерт, який подарували коропчанам колективи сільських будинків культури, аматори районної сцени, вихованці Коропської школи мистецтв та Центру дитячої та юнацької творчості Коропської селищної ради.

Місцеві артисти вкотре підтвердили свій невпинний творчий поступ та подарували глядачам море приємних вражень.

Відділ інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю
виконавчого апарату Коропської селищної ради