Перший дзвоник 1-го, чи 3-го вересня - поки вирішують

Дата: 20.08.2018 16:35

Фото без описуДень знань, 1 вересня, припадає цьогоріч на суботу. Визначити ж день проведення святкових «лінійок» (субота, чи понеділок) можуть самі навчальні заклади. Проте коли до школи підуть діти Коропської ОТГ – поки вирішують.

Про це повідомив на сьогоднішній щотижневій нараді у селищного голови Віктора Журавля очільник відділу освіти Коропської селищної ради Олег Курбанов.

− Ми всі разом приймемо спільне рішення, можливо, будуть рекомендації з області. Наскільки я знаю, Чернігів схиляється до думки проводити Свято першого дзвоника 3 вересня, − зазначив він.

Задля перевірки готовності шкіл до нового навчального року минулого тижня представники відділу освіти разом із фахівцями Держпродспоживслужби здійснили об’їзд і з’ясували, що всі заклади середньої освіти готові до прийому учнів.

Поточні робочі моменти й плани були обговорені із керівниками кожного з відділів та комунальних підприємств.

Відділ інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю

виконавчого апарату Коропської селищної ради