Свій талант дарувала Нехаївка

Дата: 15.08.2018 15:04

Фото без описуСьогоднішня середа для жителів Коропа і його гостей, які зранку завітали в парк імені Миколи Кибальчича, запам’ятається яскравим виступом аматорів сцени із Нехаївки – учасниць ансамблю «Калинонька».

Як калина радує нас своїми гронами із соковитими й корисними ягодами, що дарують здоров’я, так і яскрава нехаївська «Калинонька» на чолі з керівником Оленою Гуненко присвятила публіці свої музичні композиції, що проганяють сум, журбу і поганий настрій. Кілька чудових творів представили і солісти та виконавці в дуеті. Лунав і колоритний гумор.

Єдиним представником «сильної» статі у суто жіночій творчій компанії був 12-річний Артем Гуненко, внук керівниці колективу, який приїхав зі столиці й нині відпочиває в Нехаївці на канікулах. Талановитий хлопчина подарував глядачам запальний танок у стилі хіп-хоп. Ще один танець виконали і учасниці ансамблю в яскравих костюмах.

Публіка, як завжди, була задоволена побаченим і почутим, та не шкодувала долонь.

Завершився виступ зворушливими вітальними миттєвостями. Серед глядачів була сьогоднішня ювілярка − письменниця із Коропа Людмила Прохоренко, автор творів для дітей та їхніх батьків, учасниця районного літературно-мистецького об’єднання «Первоцвіти Коропщини». Голова цього творчого клубу Світлана Милько, до речі, одна із артисток нехаївської «Калиноньки», поздоровила шановану Людмилу Гаврилівну і заспівала в дарунок ювілярці її улюблену пісню.

До вітань також долучилися й інші учасники клубу «Первоцвіти Коропщини».

Відділ інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю