Виставка під відкритим небом

Дата: 10.08.2018 13:06

Коропський регіональний  історико-археологічний музей започатковує виставки  під відкритим небом живописних картин  та графічних робіт місцевих авторів із фондів музею. Пересічні мешканці Коропа та гості нашого містечка можуть ознайомитись із творами мистецтва, не відвідуючи самого музею. Виставка демонструється  біля приміщення музею зі сторони площі.

Саме тут можна побачити роботи добре знаних майстрів: Анатолія Сарапіна, Василя Макієнка, Олени Лукаш, Олександри Коношевич та інших. Можна помилуватись краєвидами рідної Коропщини, зображеними на полотнах, портретами відомих людей та сюжетами простого народного живопису.

Усіх, хто цікавиться мистецтвом, запрошуємо спостерігати за фасадом музею, мандруючи центральною площею.

За інформацією Коропського регіонального
історико-