У ЦНАПі планують надавати ще плюс 15 нових послуг

Дата: 23.07.2018 15:33

Про це повідомила на сьогоднішній щотижневій нараді в селищного голови адміністратор відділу – центр надання адміністративних послуг Ірина Кисла.

За її словами, у разі затвердження сесією перелік поповняють земельні послуги, послуги реєстрації юридичних і фізичних осіб-підприємців та громадських формувань. Загалом у спектрі послуг нашого ЦНАПу тоді буде аж 83 послуги для громадян. Адреса установи вулиця Кибальчича, 12 (в одному приміщенні з судом).

Також у ході наради про поточну роботу прозвітував кожен із керівників відділів і очільники комунальних підприємств. Відповідно їм були озвучені доручення.

А в.о. начальника відділу економіки, муніципальних ініціатив, інвестицій та енергоменеджменту Валентина Корольова поділилася враженнями від візиту до Тернопільщини, в ході якої представники Чернігівської, Хмельницької і Полтавської областей знайомилися з досвідом організації тамтешніх ягідних, медових, молочних і багатопрофільних кооперативів. Питання створення кооперативу в наших умовах будуть вивчати далі.

Відділ інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю