Триває співпраця у рамках ініціативи ЄС

Дата: 20.07.2018 16:43

Цього тижня в рамках європейської ініціативи «Мери за економічне зростання», підписантом якої є Коропська селищна рада, відбулась робоча зустріч з представником ініціативи Павлом Касьяновим.

Під час цього заходу обговорили ряд питань щодо написання плану місцевого економічного розвитку, подати який селищна рада має до 10 серпня 2018 року.

Павло Касьянов акцентував на важливості написання цього плану, адже це дасть змогу залучати іноземні інвестиції.

Участь у зустрічі взяли заступник селищного голови Олег Мельоха, секретар виконкому Людмила Гавриленко, начальник відділу управління персоналом Лариса Ващенко та головний спеціаліст відділу економіки Андрій Белан.

За інформацією відділу економіки, муніципальних ініціатив, інвестицій та енергоменеджменту