Духовий оркестр – у всій красі

Дата: 18.07.2018 13:53

Сьогодні – перша літня середа, коли у «Співочому парку» імені Миколи Кибальчича в Коропі не виступали місцеві артисти. Через можливість дощу дійство перенесли в інше місце. Сценою для сьогоднішніх учасників цього літнього проекту, Коропського духового оркестру, став ґанок адмінбудівлі селищної ради.

Перед початком коропчан і гостей селища, які і задумано, і несподівано стали свідками свята музики, привітала начальник відділу культури і туризму селищної ради Людмила Самойловська. Також вона представила глядачам тих, тих дарував сьогоднішнє свято. Щоправда, наш оркестр, який уже багато років очолює Борис Литвиненко, особливого представлення навіть не потребує – його знають і  люблять на Коропщині й за її межами.

Духовий оркестр школи мистецтв є постійним учасником обласних оглядів-конкурсів та маршпарадів. Неодноразово ставав дипломантом та лауреатом оглядів-конкурсів.

Сьогодні ж музиканти представили півторагодинну програму, зіграли  мелодії із відомих кінофільмів, улюблені українські хіти та сучасні, відомі всьому світові композиції.

Гарна погода дозволила глядачам насолодитися чудовим виступом. Вони вдячно обдарували  своїх улюбленців оплесками, вигуками «Браво!» і квітами.

Відділ інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю